פרופיל חברה

חברת "נוזל" מורכבת ממומחים בתחום המציעים פתרונות ייחודיים לאיתור ובדיקת נזילות. 
אנו משקיעים מאמצים רבים בביצוע בדיקות קפדניות ויסודיות, באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדשנית תוך מתן שירות יעיל עבור הלקוח. 
"נוזל" מציעה עבורכם גישה מקצועית לא מתפשרת ושימוש בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה, יבטיחו מקצוענות ומצוינות בכל תקלה.

טוב להיות בקשר

מי אנחנו?

חברת נוזל היא חלוצה בתחום איתור הנזילות, איטום וייבוש מבנים. את חברת נוזל הקמנו לפני מעל ל40 שנה עם החזון להיות המובילים בתחום תוך מתן שירות אדיב ומקצועי ביותר.
התחייבו לא להתפשר ולאורך כל שנות פעילותה של החברה, השתמשנו בטכנולוגיה המתקדמת והעדכנית ביותר בעולם במטרה לעמוד בסטנדרטים ותקנים בינלאומיים על מנת להביא ללקוח את השירות האיכותי המגיע לו.
נזילה בצנרת היא תקלה שכל אדם נתקל בה לפחות פעם אחת בחייו. בעבר, לא הייתה ברירה אלא לעקור מרצפות ולקדוח בקירות בכדי לאתר את מקור התקלה, ומירב העבודה התבססה על ניסוי וטעייה.
כיום, אנו בחברת נוזל, משתמשים בטכנולוגיה פורצת דרך המאפשרת בדיקות ותיקונים ללא הרס כלל, תוך צמצום בעלויות מיותרות. צוות המומחים שלנו מציע ליווי מקצועי לאורך כל חלקי התהליך, הכולל בתוכו דוח עם הפירוט המלא של הבדיקות שבוצעו והתקלות אשר נמצאו, לצד ייעוץ והכוונה לתיקונם. הבדיקה מבוצעת במיומנות רבה ושקיפות מלאה לכל אורך התהליך.
אומרים כי "אין חכם כבעל ניסיון" והידע והניסיון אשר נצברו אצל צוותינו המיומן עובר 3 דורות, כך שניתן לומר שזה בדי.אן.איי שלנו. אנו מתחייבים לטיפול מהיר ומדויק ללא תלות במורכבות התקלה, והסבר על אופי התיקון ובמידת הצורך לאמוד את עלויות התיקון וייעוץ להמשך.

המלצות

היכן אנו פועלים?

נזילות הינן בעיה מוכרת בכל בית ומשרד ברחבי הארץ, וסיבותיהן עשויות להיות רבות ומגוונות.
התקלה עלולה לקרות עקב צנרת מים לא תקינה, מבנים ישנים אשר לא טופלו זמן רב, חדירתם של מי הגשם, ורטיבות בקירות. וכן, התקלה אינה מבדילה בין הדרום המדברי, רצועת החוף או הרי הגולן. אנו בנוזל פועלים במיומנות ובמסירות בכל חלקי הארץ ומבטיחים לכם פתרונות מקצה לקצה בכל הבעיות הקשורות באינסטלציה,
איתור נזילות, צנרות מים וביוב, וייבוש נזקי מים באמצעות מכשירים טכנולוגיים מתאימים מתקדמים.
חברת נוזל פועלת בכל חלקי הארץ, מדרום ועד צפון, ומבטיחה לכם ראש שקט בכל הקשור לתקינות הצנרת בביתכם או במשרדכם.
ללא ספק עונות השנה הן פקטור משמעותי בכל הקשור לדליפות ונזילות. הקיץ בארץ הוא ארוך וחם, ועונת הגשם היא קצרה יחסית. עם זאת, יתכן שבסיטואציות מסוימות הבית שלנו לא יהיה ערוך לגשמים בעונת החורף. באזורים בהם ישנם גשמים רבים ועוצמתיים כמו ירושלים וצפון הארץ, הגשם יכול לגרום לנזקים משמעותיים ביותר בתשתיות הבית.
באמצעות שיטות ייחודיות, חברת נוזל מיומנת להתמודדות עם המקרים הללו ולטפל בהם בצורה הטובה ביותר.
כידוע, עובש על הקיר יכול להיווצר מכמה סיבות. לחות ורטיבות על הקיר הן כמו קרקע פורייה להתפתחות העובש. מהסיבה הזו, באזורים עם לחות גבוהה כמו מישור החוף, הסיכוי להיווצרות עובש על הקיר גבוה. כשלי האיטום או חיבורי נצרת דולפים מנפחים את הצבע וגורמים לבליטות ובועות. מלבד השלכותיו האסטטיות, העובש פוגע לנו בבריאות. הצטברות העובש עלולה לגרום לזיהום בדרכי הנשימה, שיעול וכאבי גרון. לכן, חיוני להסיר את העובש באופן מקצועי ונדרשת תגובה מידית של מומחה. עקב כך, אנו בנוזל מתחייבים לזמינות מידית במטרה לעצור את המשך היווצרות הנזק, ולשקם את ההרס שנגרם ולהשיב את חייכם למסלולם בהקדם האפשרי.

אזורי פעילותינו:

איתור נזילות בצפון הארץ

איתור נזילות במרכז הארץ

איתור נזילות בדרום הארץ

איתור נזילות בירושלים

איתור נזילות בתל אביב

איתור נזילות בבאר שבע

איתור נזילות בנתניה

איתור נזילות באשדוד

איתור נזילות במודיעין

איתור נזילות במצלמה טרמית בחיפה

איתור נזילות במצלמה טרמית בפתח תקווה

איתור נזילות במצלמה טרמית בנהריה

איתור נזילות במצלמה טרמית מודיעין

 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות